AFRY CZ

 

Jsme novým lídrem českého a slovenského trhu v oblasti poskytování inovativních expertních, inženýrských a projekčních služeb. Naší předností jsou skvělí lidé, inovativní přístup a otevřená komunikace. Jsme AFRY CZ. Nic neskrýváme, poznejte nás zblízka.

1. ledna 2020 došlo ke sloučení 4 tradičních společností ze skupiny ÅF Pöyry: AF-CITYPLAN, AF-Consult Czech Republic, AF-Engineering a AF Nuclear Projects. Fúzí vznikla firma s jedinečným rozsahem portfolia služeb, pokrývající oblasti architektury, dopravy, průmyslu, energetiky, stavebnictví a infrastruktury.

Historie společnosti sahá až do počátku devadesátých let 20. století. Jednotlivě byly založeny společnosti CityPlan, spol. s r.o. a MEACONT Praha spol.s r.o. jako progresivní společnosti zaměřené na udržitelnost i rozvoj infrastruktury měst a regionů a na oblast energetiky. V letech 2010 a 2012 došlo k začlenění obou firem do silné mezinárodní skupiny ÅF Pöyry se sídlem ve Švédsku. A obě firmy dostaly do vínku novou sestřičku - firmu AF-Engineering. Jednotlivé firmy působily od počátku v Brně, v Plzni a v Praze.

Více než 28 let zkušeností nám umožňuje přinášet inovativní a jedinečná řešení v oblastech konzultačních, inženýrských a expertních služeb v mnoha oblastech. Přestože jsme za naši kvalitní práci získali již řadu významných domácích i mezinárodních ocenění, uvědomujeme si, že minulé úspěchy je nutné neustále potvrzovat. I proto nepřestáváme rozšiřovat a zkvalitňovat rozsah našich služeb. Od roku 2017 jsme tak  zaměřeni na rozvoj projektových činností pro kolejové stavby, architekturu a  pozemní stavby, geodézii i tunely a podzemní stavby.

Naši vizi otevřené a intenzívní komunikace a spolupráce naplňujeme i rozšiřováním regionální působnosti firmy. Proto od roku 2019 působíme také v Ostravě a Českých Budějovicích. V roce 2020 jsme začali působit v Bratislavě. V dalších letech máme v plánu aktivně působit ve většině krajských měst Česka a Slovenska.

Uvědomujeme si, že pro naše partnery a klienty je důležitá nejen šíře a komplexnost služeb, ale také spolehlivost a kvalita našich řešení. Proto pracujeme na rozšiřování našich znalostí a dovedností v informačních modelech staveb (BIM) i na plné implementaci standardů projektového řízení PRINCE2®.