Technická zařízení budov

AFRY nabízí řešení technického zařízení budov v mechanických, elektro- a vodoinstalačních profesích pro všechny typy budov, dopravních staveb a průmyslových projektů podle specifických požadavků našich klientů. Úzce spolupracujeme s celým projektovým týmem a zajišťujeme optimální integraci všech systémů.

Navrhujeme budovy pro lidi, řešení úzce konzultujeme s developery, vlastníky a uživateli, abychom plně porozuměli účelu každé budovy. Vytváříme funkční, ekologicky odpovědné budovy, které jsou bezpečné, zdravé a pohodlné pro obyvatele, snadno udržovatelné a s důrazem na provozní náklady. Zajišťujeme, aby naše řešení splňovaly dnešní požadavky, a zároveň poskytovaly flexibilitu pro přizpůsobení se budoucím potřebám.

Naše znalosti nám umožňují pracovat na budovách ve všech odvětvích, od složitých kancelářských budov a obchodních center, po vzdělávací centra a památkově chráněné objekty, od rezidenčních projektů po laboratoře a datová centra. Máme rozsáhlé zkušenosti se zdravotnickými objekty. Naše týmy pracují na dopravních, vlakových uzlech a letištích, a také průmyslových objektech.

Udržitelnost

Naši odborníci upřednostňují technologie efektivní z hlediska zdrojů, aby minimalizovali spotřebu energie a vody, jako je obnovitelná energie, pasivní chlazení, recyklace šedé vody, kombinovaná řešení tepla a energie a inteligentní řídicí systémy.

Služby

• Mechanické části (HVAC)
• Vytápění & Chlazení
• Objektové zdravotně-technické instalace (voda, kanalizace)
• Silnoproudé rozvody
• Měření a regulace

Pracovní nástroje/sw prostředí

• BIM - Autodesk Revit (+ MagiCAD Ventilation + Plumbing, RELUX/DIALUX)
• Autodesk Autocad 2D

Kontakt

Petr Havlena
Vedoucí oddělení MEP
+420 603 280 234
petr.havlena@nullafry.com

1 / 2 (10 posts)
12Další stránka »
12Další stránka »
Další stránka »