SW PTV VISION

PTV VISION je celosvětově nejúspěšnější softwarový balík programů pro dopravní plánování, strategické plánování, dopravní inženýrství a řízení dopravy. Slouží pro tvorbu dopravních modelů a simulací v prostředí GIS. V současné době ho používá více než 90 zemí světa. Žádný jiný software nenabízí tak vysokou úroveň integrace v rámci dopravně plánovacího procesu.

PTV VISION je víc než jen tradiční poptávkové modelování. Software integruje poptávkové modelování s mikroskopickou simulací dopravy a chodců (VISSIM), čímž poskytuje dopravním odborníkům nejkompletnější sadu analytických nástrojů. Aby byl softwarový balík kompletní, VISUM obsahuje komponenty z jiných předních softwarových balíků jako ArcGIS ESRI pro lepší integraci GIS.
V rámci PTV VISION lze pracovat v několika aplikacích, například ve studii regionálních vazeb, vlivu výstavby nové komunikační sítě, návrhu konceptu řešení hromadné dopravy v území až po prvky řízení dopravy v křižovatkách. PTV VISION tak pokrývá celé spektrum dopravně modelových úloh od makroskopických až po detailní mikroskopické nejen pro analýzu současného stavu, ale především pro prognózu výhledových stavů.

Informace o jednotlivých programech PTV VISION

Jednotlivé programy v balíku PTV VISION pracují samostatně, jsou však vzájemně propojitelné. Můžete je tedy používat naprosto odděleně anebo promítnout poznatky z mikromodelu až do strategického makromodelu a naopak.

Koupě software a služby
Společnost AF-CITYPLAN je od roku 1993 partnerem společnosti PTV Group AG a distributorem softwaru PTV VISION pro Českou republiku.
Software PTV VISION je možné pořídit jako:

  • komerční licenci
  • akademickou nekomerční licenci (pro výuku ve školách)
  • studentskou licenci na jméno (pro nekomerční užití)
  • prohlížeč
  • 30denní trial verzi

Služby

  • Prodej a pronájem SW PTV VISION
  • Školení SW PTV VISION
  • Hotline SW PTV VISION

Kontakt

Marek Šída
Vedoucí oddělení Dopravního plánování a modelování
+420 774 506 250
marek.sida@nullafry.com

 

Pro více informací, prosíme, kontaktujte pana Marka Šídu nebo vyplňte následující poptávkový formulář. Co nejdříve se Vám ozveme.