2022

Aktuality

Zveme vás na konferenci Dopravní infrastruktura 2022

AFRY CZ vás zve na již 16. ročník konference Dopravní infrastruktura 2022. Je to jediná multimodální konference v ČR, která se věnuje zároveň silniční, železniční i vodní dopravní infrastruktuře a digitalizaci v infrastrukturních projektech. Proběhne 8. a 9. června 2022 v Olomouci.

Diskusního panelu se zúčastní ministr dopravy Martin Kupka, generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic ČR Radek Mátl, ředitel Státního fondu dopravní infrastruktury Zbyněk Hořelica a další.  Odborná témata představí 42 prezentujících v pěti programových blocích. Vysokou odbornou úroveň přednášek a vyváženost jednotlivých bloků i módů dlouhodobě garantuje 33člený sbor poradců, který se pravidelně schází již přes 5 let.

AFRY CZ pořádá konferenci již od roku 2006, tehdy ještě pod značkou CityPlan. Tematicky se dlouhodobě zaměřuje na strategii, vize a plánování projektů dopravní infrastruktury, legislativu a financování, udržitelnost rozvoje, bezpečnost a pochopitelně na moderní technologie, inovativní nástroje a novinky v oboru.

Záštitu nad letošním ročníkem převzal hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek a primátor statutárního města Olomouc Miroslav Žbánek. Generálním partnerem konference je společnost PRODIN, hlavními partnery jsou Enteria, ChanGroup, PRAGOPROJEKT, PUDIS a Ventio holding. Organizátorem je agentura VIACO.

V předcovidovém roce 2020 přijelo (tehdy do Litomyšle) téměř 500 delegátů. Na hojnou účast se proto těšíme i letos.

Kdy: 8. a 9. června 2022

Kde: Clarion Congress Hotel v Olomouci

Více informací najdete na stránkách www.kdi.cz.