2019

Aktuality

Jihočeská kancelář v provozu

Období příprav je u konce. 1. října 2019 se stává dalším významným milníkem v historii naší společnosti. Projektová a inženýrská Kancelář České Budějovice zahajuje svou činnosti v moderních prostorách administrativní budovy v ulici Kamarytova 2689. Vedoucím kanceláře je Ing. Martin Hejl, který se doposud ve své profesionální kariéře věnoval především řízením projektů dopravní infrastruktury.

Naši jihočeští kolegové budou mít stejný úkol jako již dříve založená regionální kancelář v Ostravě - zajistit, aby AF-CITYPLAN byl svým zákazníkům co nejblíže. V tomto případě správcům infrastruktury, investorům a stavebním firmám z jihozápadu naší země.

Ze začátku se naše kancelář zaměří na projekční přípravu staveb dopravní infrastruktury. Nicméně vše má svůj vývoj a u pozemních komunikací neskončíme. Proto jsme otevřeni nabídkám spolupráce i v jiných oblastech. Ozvěte se nám, jsme otevřená a dynamická projektová firma s dlouholetou tradicí a se silným mezinárodním zázemím. Společně dokážeme mnohem víc.

Kontakt:

Ing. Martin Hejl, +420 735 133 000, martin.hejl@nullafry.com

AF-CITYPLAN s.r.o., Kancelář České Budějovice, Kamarytova 2689, 370 06 České Budějovice