2019

Aktuality

Od podzimu v Českých Budějovicích

Metropole jižních Čech se již brzy stane dalším domovem naší společnosti. Aktuálně velmi intenzivně pracujeme na nastartování projekční kanceláře v Českých Budějovicích. Naplno startujeme v průběhu letošního podzimu. Naši jihočeští kolegové budou mít stejný úkol jako již dříve založená regionální kancelář v Ostravě - zajistit, aby AF-CITYPLAN byl svým zákazníkům co nejblíže. V tomto případě správcům infrastruktury, investorům a stavebním firmám z jihozápadu naší země.

Pokud chcete být u toho, budovat silný tým a pracovat na zajímavých projektech, které bude mít naše "budějcká" kancelář na starost, ozvěte se nám na jeden z následujících inzerátů:

Z naší poptávky je patrné, že ze začátku se naše kancelář zaměří na projekční přípravu staveb dopravní infrastruktury. Nicméně vše má svůj vývoj a u pozemních komunikací neskončíme. Proto jsme otevřeni nabídkám spolupráce i v jiných oblastech. Ozvěte se nám, jsme otevřená a dynamická projektová firma s dlouholetou tradicí a se silným mezinárodním zázemím. Společně dokážeme mnohem víc.

Kontakt: Petr Košan, petr.kosan@nullafry.com